Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi

 

Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi eKitap

Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2015-01-01 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Oktay Eser ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Oktay Eser ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser EĞİTİM KİTABEVİ tarafından yayımlanmıştır. Eğitim Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2015-01-01 yılında yayınlanmış ve 178 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi Özeti

6052234389 ISBN numaralı, 178 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Oktay Eser ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğitim Kitapları kitap türündeki eseri EĞİTİM KİTABEVİ yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2015-01-01 yılında yayınlanan Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Oktay Eser ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Eğitim Kitapları Türündeki Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi e-Kitap İncele

Oktay Eser ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Oktay Eser ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Oktay Eser dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Eğitim Kitapları türündeki eser 178 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6052234389 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6052234389,  178, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6052234389
  • Kitap Adı: Yoğun Düşünme (Reflection) Eğitimi Programının Çocukların Ahlaki Yargılarına Etkisinin İncelenmesi
  • Kitap Türü: Eğitim Kitapları
  • Eser Sahibi: Oktay Eser
  • Yayın Evi: EĞİTİM KİTABEVİ
  • Çıkış Tarihi: 2015-01-01
  • Sayfa Sayısı: 178
  • Baskı Numarası: 1. Baskı