YDS Passagework 100 Okuma Parçası

 

YDS Passagework 100 Okuma Parçası eKitap

YDS Passagework 100 Okuma Parçası kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Kemal İlkay ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Kemal İlkay ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser MODADİL YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Sınav Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 584 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

YDS Passagework 100 Okuma Parçası Özeti

6057986603 ISBN numaralı, 584 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Kemal İlkay ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Sınav Kitapları kitap türündeki eseri MODADİL YAYINLARI yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan YDS Passagework 100 Okuma Parçası kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Kemal İlkay ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Sınav Kitapları Türündeki YDS Passagework 100 Okuma Parçası e-Kitap İncele

Kemal İlkay ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Kemal İlkay ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Sınav Kitapları türündeki eser 584 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6057986603 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6057986603,  584, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

YDS Passagework 100 Okuma Parçası Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6057986603
  • Kitap Adı: YDS Passagework 100 Okuma Parçası
  • Kitap Türü: Sınav Kitapları
  • Eser Sahibi: Kemal İlkay
  • Yayın Evi: MODADİL YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 584
  • Baskı Numarası: 1. Baskı