Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri

 

Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri eKitap

Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2012-07-25 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Nihal Çiçek ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Nihal Çiçek ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser EXCELLENCE tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2012-07-25 yılında yayınlanmış ve 552 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri Özeti

9759570354 ISBN numaralı, 552 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Nihal Çiçek ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri EXCELLENCE yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2012-07-25 yılında yayınlanan Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Nihal Çiçek ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri e-Kitap İncele

Nihal Çiçek ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Nihal Çiçek ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 552 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9759570354 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9759570354,  552, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9759570354
  • Kitap Adı: Turkish and English Proverbs / İngiliz ve Türk Atasözleri
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Nihal Çiçek
  • Yayın Evi: EXCELLENCE
  • Çıkış Tarihi: 2012-07-25
  • Sayfa Sayısı: 552
  • Baskı Numarası: 1. Baskı