Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında

 

Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında eKitap

Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Erdal Çakıcıoğlu ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Erdal Çakıcıoğlu ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser PHOENİX YAYINEVİ tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 110 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında Özeti

9944931020 ISBN numaralı, 110 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Erdal Çakıcıoğlu ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri PHOENİX YAYINEVİ yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Erdal Çakıcıoğlu ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında e-Kitap İncele

Erdal Çakıcıoğlu ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Erdal Çakıcıoğlu ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 110 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9944931020 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9944931020,  110, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9944931020
  • Kitap Adı: Türk İnsanı/Atasözleri ve Halk Deyimleri Işığında
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Erdal Çakıcıoğlu
  • Yayın Evi: PHOENİX YAYINEVİ
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 110
  • Baskı Numarası: 1. Baskı