Türk Atasözlerinden Seçmeler

Türk Atasözlerinden Seçmeler Kitap İncelemesi

Türk Atasözlerinden Seçmeler kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap None yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Didem Demirel ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Didem Demirel ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser İSKELE YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser None yılında yayınlanmış ve 96 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Türk Atasözlerinden Seçmeler Özeti

9754765758 ISBN numaralı, 96 sayfa sayısı olan bu eseri mutlaka okumanızı öneririz. Didem Demirel ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri İSKELE YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve None yılında yayınlanan Türk Atasözlerinden Seçmeler kitabı kitapyurdu gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Didem Demirel ‘un diğer kitaplarınıda incelemek için arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Türk Atasözlerinden Seçmeler e-Kitap Araştırması

Didem Demirel ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını araştırmak ve incelemek için doğru adrestesin. Hemen sende Didem Demirel ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin.Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 96 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9754765758 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9754765758,  96, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Türk Atasözlerinden Seçmeler Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9754765758
  • Kitap Adı: Türk Atasözlerinden Seçmeler
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Didem Demirel
  • Yayın Evi: İSKELE YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: None
  • Sayfa Sayısı: 96
  • Baskı Numarası: 1. Baskı