Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları

 

Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları eKitap

Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Selami Yalçın ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Selami Yalçın ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser PELİKAN YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Sınav Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 304 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları Özeti

6057868480 ISBN numaralı, 304 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Selami Yalçın ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Sınav Kitapları kitap türündeki eseri PELİKAN YAYINLARI yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 2. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Selami Yalçın ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Sınav Kitapları Türündeki Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları e-Kitap İncele

Selami Yalçın ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Selami Yalçın ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Sınav Kitapları türündeki eser 304 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6057868480 numarasıda budur. 2. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6057868480,  304, 2. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6057868480
  • Kitap Adı: Rüştü Hoca’dan Taktiklerle AYT Edebiyat Notları
  • Kitap Türü: Sınav Kitapları
  • Eser Sahibi: Selami Yalçın
  • Yayın Evi: PELİKAN YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 304
  • Baskı Numarası: 2. Baskı