Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt)

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) Kitap İncelemesi

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 1328 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) Özeti

9750818448 ISBN numaralı, 1328 sayfa sayısı olan bu eseri mutlaka okumanızı öneririz. M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) kitabı kitapyurdu gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘un diğer kitaplarınıda incelemek için arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) e-Kitap Araştırması

M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘ın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını araştırmak ve incelemek için doğru adrestesin. Hemen sende M. Ertuğrul Saraçbaşı ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin.Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 1328 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9750818448 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9750818448,  1328, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt) Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9750818448
  • Kitap Adı: Örnekleriyle Büyük Deyimler Sözlüğü (2 Cilt)
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: M. Ertuğrul Saraçbaşı
  • Yayın Evi: YAPI KREDİ YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 1328
  • Baskı Numarası: 1. Baskı