Nereden Çıktı Bu Deyimler?

 

Nereden Çıktı Bu Deyimler? eKitap

Nereden Çıktı Bu Deyimler? kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2014-05-21 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Emin Özdemir ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Emin Özdemir ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser PARANA YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2014-05-21 yılında yayınlanmış ve 80 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Nereden Çıktı Bu Deyimler? Özeti

6058122581 ISBN numaralı, 80 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Emin Özdemir ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri PARANA YAYINLARI yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2014-05-21 yılında yayınlanan Nereden Çıktı Bu Deyimler? kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Emin Özdemir ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Nereden Çıktı Bu Deyimler? e-Kitap İncele

Emin Özdemir ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Emin Özdemir ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 80 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6058122581 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6058122581,  80, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Nereden Çıktı Bu Deyimler? Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6058122581
  • Kitap Adı: Nereden Çıktı Bu Deyimler?
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Emin Özdemir
  • Yayın Evi: PARANA YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: 2014-05-21
  • Sayfa Sayısı: 80
  • Baskı Numarası: 1. Baskı