Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar

 

Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar eKitap

Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2019-04-22 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Didem Yılmaz ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Didem Yılmaz ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser CANTAŞ YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2019-04-22 yılında yayınlanmış ve 136 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar Özeti

9757621799 ISBN numaralı, 136 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Didem Yılmaz ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri CANTAŞ YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2019-04-22 yılında yayınlanan Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Didem Yılmaz ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar e-Kitap İncele

Didem Yılmaz ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Didem Yılmaz ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 136 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9757621799 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9757621799,  136, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9757621799
  • Kitap Adı: Modern Arap Dilinde Atasözleri ve Deyimler Sıkça Kullanılan Kalıplar
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Didem Yılmaz
  • Yayın Evi: CANTAŞ YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: 2019-04-22
  • Sayfa Sayısı: 136
  • Baskı Numarası: 1. Baskı