Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi

 

Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi eKitap

Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2014-07-11 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Kollektif ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Kollektif ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser DOĞU KİTABEVİ tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2014-07-11 yılında yayınlanmış ve 120 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi Özeti

6055296056 ISBN numaralı, 120 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Kollektif ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri DOĞU KİTABEVİ yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2014-07-11 yılında yayınlanan Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Kollektif ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi e-Kitap İncele

Kollektif ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Kollektif ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 120 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6055296056 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6055296056,  120, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6055296056
  • Kitap Adı: Kırım-Tatar Atasözleri & Türkiye Türkçesine Aktarı-Dil İncelenmesi
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Kollektif
  • Yayın Evi: DOĞU KİTABEVİ
  • Çıkış Tarihi: 2014-07-11
  • Sayfa Sayısı: 120
  • Baskı Numarası: 1. Baskı