İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler

 

İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler eKitap

İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2019-05-28 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Ömer Celep ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Ömer Celep ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser REMZİ KİTABEVİ – KAMPANYA tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2019-05-28 yılında yayınlanmış ve 392 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler Özeti

9751417978 ISBN numaralı, 392 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Ömer Celep ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri REMZİ KİTABEVİ – KAMPANYA yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2019-05-28 yılında yayınlanan İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Ömer Celep ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler e-Kitap İncele

Ömer Celep ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Ömer Celep ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 392 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 9751417978 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 9751417978,  392, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 9751417978
  • Kitap Adı: İngilizce Karşılıklarıyla Atasözleri ve Deyimler
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Ömer Celep
  • Yayın Evi: REMZİ KİTABEVİ – KAMPANYA
  • Çıkış Tarihi: 2019-05-28
  • Sayfa Sayısı: 392
  • Baskı Numarası: 1. Baskı