İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre

 

İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre eKitap

İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Ethem Erkoç ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Ethem Erkoç ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser YENİ ZAMANLAR DAĞITIM tarafından yayımlanmıştır. Şehir Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 158 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre Özeti

ISBN numaralı, 158 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Ethem Erkoç ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Şehir Kitapları kitap türündeki eseri YENİ ZAMANLAR DAĞITIM yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Ethem Erkoç ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Şehir Kitapları Türündeki İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre e-Kitap İncele

Ethem Erkoç ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Ethem Erkoç ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Ethem Erkoç dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Şehir Kitapları türündeki eser 158 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında ,  158, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre Araştırma ve İnceleme

  • ISBN:
  • Kitap Adı: İlk Osmanlı Hastanesi Bursa Yıldırım Darüşşifası & Bursa Mahkeme Sicillerine Göre
  • Kitap Türü: Şehir Kitapları
  • Eser Sahibi: Ethem Erkoç
  • Yayın Evi: YENİ ZAMANLAR DAĞITIM
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 158
  • Baskı Numarası: 1. Baskı