Her Yönüyle Kırıkkale

 

Her Yönüyle Kırıkkale eKitap

Her Yönüyle Kırıkkale kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser YENİ ZAMANLAR DAĞITIM tarafından yayımlanmıştır. Şehir Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 234 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Her Yönüyle Kırıkkale Özeti

ISBN numaralı, 234 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Şehir Kitapları kitap türündeki eseri YENİ ZAMANLAR DAĞITIM yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Her Yönüyle Kırıkkale kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Şehir Kitapları Türündeki Her Yönüyle Kırıkkale e-Kitap İncele

Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Yrd. Doç. Faruk Yılmaz ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Yrd. Doç. Faruk Yılmaz dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Şehir Kitapları türündeki eser 234 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında ,  234, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Her Yönüyle Kırıkkale Araştırma ve İnceleme

  • ISBN:
  • Kitap Adı: Her Yönüyle Kırıkkale
  • Kitap Türü: Şehir Kitapları
  • Eser Sahibi: Yrd. Doç. Faruk Yılmaz
  • Yayın Evi: YENİ ZAMANLAR DAĞITIM
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 234
  • Baskı Numarası: 1. Baskı