Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar

 

Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar eKitap

Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2017-03-01 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Op. Dr. Selçuk Somer ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Op. Dr. Selçuk Somer ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Eğitim Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2017-03-01 yılında yayınlanmış ve 96 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar Özeti

6053644019 ISBN numaralı, 96 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Op. Dr. Selçuk Somer ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğitim Kitapları kitap türündeki eseri PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2017-03-01 yılında yayınlanan Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Op. Dr. Selçuk Somer ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Eğitim Kitapları Türündeki Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar e-Kitap İncele

Op. Dr. Selçuk Somer ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Op. Dr. Selçuk Somer ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Op. Dr. Selçuk Somer dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Eğitim Kitapları türündeki eser 96 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6053644019 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6053644019,  96, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6053644019
  • Kitap Adı: Görsel Sanatlar Eğitiminde Uygulamalar
  • Kitap Türü: Eğitim Kitapları
  • Eser Sahibi: Op. Dr. Selçuk Somer
  • Yayın Evi: PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: 2017-03-01
  • Sayfa Sayısı: 96
  • Baskı Numarası: 1. Baskı