Focus On YDS İlk 36

 

Focus On YDS İlk 36 eKitap

Focus On YDS İlk 36 kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Kadir Gümüş ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Kadir Gümüş ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser ANKARA DİL AKADEMİSİ tarafından yayımlanmıştır. Sınav Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 251 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Focus On YDS İlk 36 Özeti

6056619014 ISBN numaralı, 251 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Kadir Gümüş ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Sınav Kitapları kitap türündeki eseri ANKARA DİL AKADEMİSİ yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Focus On YDS İlk 36 kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Kadir Gümüş ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Sınav Kitapları Türündeki Focus On YDS İlk 36 e-Kitap İncele

Kadir Gümüş ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Kadir Gümüş ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Kadir Gümüş dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Sınav Kitapları türündeki eser 251 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6056619014 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6056619014,  251, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Focus On YDS İlk 36 Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6056619014
  • Kitap Adı: Focus On YDS İlk 36
  • Kitap Türü: Sınav Kitapları
  • Eser Sahibi: Kadir Gümüş
  • Yayın Evi: ANKARA DİL AKADEMİSİ
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 251
  • Baskı Numarası: 1. Baskı