Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar

 

Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar eKitap

Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Dr. Richard Ferber ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Dr. Richard Ferber ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Eğitim Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 240 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar Özeti

6057895295 ISBN numaralı, 240 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Dr. Richard Ferber ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğitim Kitapları kitap türündeki eseri NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Dr. Richard Ferber ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Eğitim Kitapları Türündeki Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar e-Kitap İncele

Dr. Richard Ferber ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Dr. Richard Ferber ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Dr. Richard Ferber dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Eğitim Kitapları türündeki eser 240 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6057895295 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6057895295,  240, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6057895295
  • Kitap Adı: Eğitim Politikaları & Kuramlar, Yöntemler, Göstergeler, Etkiler ve Uygulamalar
  • Kitap Türü: Eğitim Kitapları
  • Eser Sahibi: Dr. Richard Ferber
  • Yayın Evi: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Baskı Numarası: 1. Baskı