Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı

 

Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı eKitap

Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2017-12-01 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Michael W. Apple ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Michael W. Apple ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Eğitim Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2017-12-01 yılında yayınlanmış ve 282 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı Özeti

6053208341 ISBN numaralı, 282 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Michael W. Apple ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğitim Kitapları kitap türündeki eseri NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2017-12-01 yılında yayınlanan Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Michael W. Apple ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Eğitim Kitapları Türündeki Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı e-Kitap İncele

Michael W. Apple ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Michael W. Apple ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Michael W. Apple dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Eğitim Kitapları türündeki eser 282 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6053208341 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6053208341,  282, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6053208341
  • Kitap Adı: Duygulanım Düzenleme Eğitimi & Uygulamacı El Kitabı
  • Kitap Türü: Eğitim Kitapları
  • Eser Sahibi: Michael W. Apple
  • Yayın Evi: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: 2017-12-01
  • Sayfa Sayısı: 282
  • Baskı Numarası: 1. Baskı