Dünden Bugüne Silopi

 

Dünden Bugüne Silopi eKitap

Dünden Bugüne Silopi kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap Kağıt yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Yaşar Bozyiğit ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Yaşar Bozyiğit ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser YENİ ZAMANLAR DAĞITIM tarafından yayımlanmıştır. Şehir Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser Kağıt yılında yayınlanmış ve 90 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Dünden Bugüne Silopi Özeti

ISBN numaralı, 90 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Yaşar Bozyiğit ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Şehir Kitapları kitap türündeki eseri YENİ ZAMANLAR DAĞITIM yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Kağıt yılında yayınlanan Dünden Bugüne Silopi kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Yaşar Bozyiğit ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Şehir Kitapları Türündeki Dünden Bugüne Silopi e-Kitap İncele

Yaşar Bozyiğit ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Yaşar Bozyiğit ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Yaşar Bozyiğit dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Şehir Kitapları türündeki eser 90 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında ,  90, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Dünden Bugüne Silopi Araştırma ve İnceleme

  • ISBN:
  • Kitap Adı: Dünden Bugüne Silopi
  • Kitap Türü: Şehir Kitapları
  • Eser Sahibi: Yaşar Bozyiğit
  • Yayın Evi: YENİ ZAMANLAR DAĞITIM
  • Çıkış Tarihi: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 90
  • Baskı Numarası: 1. Baskı