Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri

 

Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri eKitap

Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2015-02-01 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Burcu Ünsal ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Burcu Ünsal ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser AKİS KİTAP-KAMPANYA tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2015-02-01 yılında yayınlanmış ve 456 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri Özeti

6051291123 ISBN numaralı, 456 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Burcu Ünsal ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri AKİS KİTAP-KAMPANYA yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2015-02-01 yılında yayınlanan Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Burcu Ünsal ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri e-Kitap İncele

Burcu Ünsal ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Burcu Ünsal ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 456 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6051291123 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6051291123,  456, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6051291123
  • Kitap Adı: Dillerden Düşmeyen Deyimler ve Öyküleri
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Burcu Ünsal
  • Yayın Evi: AKİS KİTAP-KAMPANYA
  • Çıkış Tarihi: 2015-02-01
  • Sayfa Sayısı: 456
  • Baskı Numarası: 1. Baskı