Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları

 

Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları eKitap

Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2017-09-07 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Metin Yurtbaşı ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Metin Yurtbaşı ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser ÇELİK YAYINEVİ tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2017-09-07 yılında yayınlanmış ve 496 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları Özeti

6055094683 ISBN numaralı, 496 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Metin Yurtbaşı ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri ÇELİK YAYINEVİ yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2017-09-07 yılında yayınlanan Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Metin Yurtbaşı ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları e-Kitap İncele

Metin Yurtbaşı ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Metin Yurtbaşı ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 496 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6055094683 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6055094683,  496, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6055094683
  • Kitap Adı: Atasözlerinin Çıkış Hikayeleri Özet ve Anlamları
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Metin Yurtbaşı
  • Yayın Evi: ÇELİK YAYINEVİ
  • Çıkış Tarihi: 2017-09-07
  • Sayfa Sayısı: 496
  • Baskı Numarası: 1. Baskı