Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi

 

Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi eKitap

Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2010-05-14 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Aysan Edizkun Türkhan ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Aysan Edizkun Türkhan ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2010-05-14 yılında yayınlanmış ve 232 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi Özeti

6051338149 ISBN numaralı, 232 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Aysan Edizkun Türkhan ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Atasözleri ve Deyimler Kitapları kitap türündeki eseri NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 1. Baskı. ve 2010-05-14 yılında yayınlanan Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Aysan Edizkun Türkhan ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Atasözleri ve Deyimler Kitapları Türündeki Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi e-Kitap İncele

Aysan Edizkun Türkhan ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Aysan Edizkun Türkhan ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Atasözleri ve Deyimler Kitapları türündeki eser 232 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6051338149 numarasıda budur. 1. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6051338149,  232, 1. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6051338149
  • Kitap Adı: Atasözlerine ve Deyimlere Yansıyan Türk Halk Düşüncesi
  • Kitap Türü: Atasözleri ve Deyimler Kitapları
  • Eser Sahibi: Aysan Edizkun Türkhan
  • Yayın Evi: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: 2010-05-14
  • Sayfa Sayısı: 232
  • Baskı Numarası: 1. Baskı