Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları

 

Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları eKitap

Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2016-02-25 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan İlhami Savaş ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz İlhami Savaş ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser ANI YAYINCILIK tarafından yayımlanmıştır. Eğitim Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2016-02-25 yılında yayınlanmış ve 464 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları Özeti

6051703060 ISBN numaralı, 464 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. İlhami Savaş ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Eğitim Kitapları kitap türündeki eseri ANI YAYINCILIK yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 5. Baskı. ve 2016-02-25 yılında yayınlanan Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. İlhami Savaş ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Eğitim Kitapları Türündeki Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları e-Kitap İncele

İlhami Savaş ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende İlhami Savaş ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, İlhami Savaş dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Eğitim Kitapları türündeki eser 464 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6051703060 numarasıda budur. 5. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6051703060,  464, 5. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6051703060
  • Kitap Adı: Aile Eğitimi ve Erken Çocukluk Eğitiminde Aile Katılım Çalışmaları
  • Kitap Türü: Eğitim Kitapları
  • Eser Sahibi: İlhami Savaş
  • Yayın Evi: ANI YAYINCILIK
  • Çıkış Tarihi: 2016-02-25
  • Sayfa Sayısı: 464
  • Baskı Numarası: 5. Baskı