A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English

 

A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English eKitap

A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English kitabını mı arıyorsun? Bu e-kitap 2020-02-17 yılında yazılmıştır. Bu harika eseri kaleme alan Kollektif ‘u tebrik ediyoruz. Bu kitap yazarını beğendiyseniz Kollektif ‘in diğer kitaplarının incelemesine de sol üstteki arama butonundan ulaşabilirsiniz. Bu eser PELİKAN YAYINLARI tarafından yayımlanmıştır. Sınav Kitapları kitap kategorisinde yerini alan bu eser 2020-02-17 yılında yayınlanmış ve 536 sayfa sayısına sahiptir. Daha fazla kitap incelemesi ve araştırması istiyorsanız sitede gezinti yapabilirsiniz.

 
 

A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English Özeti

6057868183 ISBN numaralı, 536 sayfa sayısı olan bu eseri incelemenizi ve araştırmanızı öneririz. Kollektif ‘un kaleme aldığı bu harikulade eseri şiddetle okumanızı tavsiye ediyoruz. Sınav Kitapları kitap türündeki eseri PELİKAN YAYINLARI yayınevi ile can buldu. Baskı numarası; 3. Baskı. ve 2020-02-17 yılında yayınlanan A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English kitabını kitapyurdu,kitapsec gibi kurumsal websitelerden almanızı öneririz. Kollektif ‘un diğer kitaplarınıda incelemek istiyorsanız arama butonunu kullanın.

 
 

Sınav Kitapları Türündeki A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English e-Kitap İncele

Kollektif ‘ın tüm eserlerini araştırmak ve incelemek istiyorsan doğru yerdesin. Hemen sende Kollektif ‘un yazdığı bu harikulade eseri inceleyebilir, Kollektif dışında, sayfa numarası vs. hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Sınav Kitapları türündeki eser 536 sayfa numarası bulunmaktadır. Ayrıca 6057868183 numarasıda budur. 3. Baskı. no bilgisi burada yer alır. Burada bahsettiğimiz tüm bilgiler aşağıda özet halinde yer almaktadır. Yine de sizler için bu kitabın araştırma ve incelemesini yapıyoruz. Kısaca; size kitap hakkında 6057868183,  536, 3. Baskı. gibi detaylar verdik.

 
 

A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English Araştırma ve İnceleme

  • ISBN: 6057868183
  • Kitap Adı: A Comprehensive Guide to Academic Reading for Proficiency For Turkish Learners of English
  • Kitap Türü: Sınav Kitapları
  • Eser Sahibi: Kollektif
  • Yayın Evi: PELİKAN YAYINLARI
  • Çıkış Tarihi: 2020-02-17
  • Sayfa Sayısı: 536
  • Baskı Numarası: 3. Baskı